Важко уявити собі життя сучасної людини без скла. Ми звикли до скла настільки, що навіть не можемо уявити на мить про те, що раніше не було шибок.

Сьогодні виробники пропонують великий вибір декоративного скла: візерункове, тоноване, матоване скло, флоат скло, вітражі та скло триплекс. З кожним роком, воно стає все більш популярним, для облаштування перегородок, дверей, сходів, стель і, звичайно ж, меблів.

Таке скло має відмінні декоративні можливості, і це візерункове скло. Його часто використовують у меблевому виробництві для декорування фасадів. Оскільки одна поверхня такого скла гладка, це дозволяє легко розкроїти шматок скла будь-якої форми, розмірів та конфігурації.

Візерункове скло - це листове скло, яке має на одній або обох поверхнях чіткий рельєфний малюнок, що повторюється.

Також, можна зустріти в деяких квартирах вітражі - розкішні шедеври зі скла. Вони прикрашають вікна, перегородки, двері та меблеві фасади. Вітражне скло, безсумнівно, один з головних елементів декору вітальні і кабінету, спальні і кухні: вони відразу ж привертають до себе увагу. Вітражі прикрашені на кухні або вітальні привносять у приміщення нотки витонченості, і свідчать про добрий смак і високий статус господаря.

Найпростіший спосіб уникнути неприємностей зі склом - це наклеїти на одну з поверхонь звичайного скла спеціальну полімерну плівку. Якщо воно розіб'ється, гострі відламки не розлетяться у різні боки, а залишаться зафіксованими на клейкій основі, тобто не зможуть поранити людей і домашніх тварин.

Скло досить древній і водночас сучасний, затребуваний будівельниками - обробний матеріал. Хоча в уявленнях у більшості скло в першу чергу асоціюється з вікнами. Насправді цей матеріал дуже цікавий як архітектурний, декоративний і дизайнерський елемент.

Як будь-яка промислова галузь, виробництво скла не стоїть на місці - знаходяться нові технології та матеріали. А слідом за виробниками не стоять на місці архітектори та дизайнери, пропонуючи нам нові способи використання скла у створенні інтер'єру вашого будинку. Незмінним залишається лише одне - скло може перетворити ваш будинок у райдужний, теплий, чарівний світ. Це надзвичайно стильний матеріал, що вимагає обережного поводження, почуття міри і смаку.

Експертом у цьому питанні можна назвати компанію «ЛЕАЛ-ГЛАСС», яка має власне виробництво з виготовлення скла, художної обробки, різання та працює не тільки з оптовиками, але й з приватними клієнтами.