Виробництво дзеркал: якість вищої проби!

Якщо ви хочете купити дзеркало оптом, яке стане родзинкою будь-якого інтер'єру або його яскравим елементом, ми раді запропонувати вам свою продукцію. Стильні та красиві дзеркала найвищої якості завжди в наявності!

Дзеркала сьогодні присутні у кожному домі. Вони були, є та будуть завжди в попиті. Розуміючи це, провідна компанія на ринку України ТОВ "Леал-Гласс" налагодила сучасний процес виробництва дзеркал. Дізнайтесь все в деталях у цій статті!

Яка використовується сировина для виробництва якісного дзеркала?

Сировина для виробництва дзеркала - поліроване та неполіроване скло. Поліроване скло отримують методом вогняного полірування поверхні. У цьому випадку стрічку скла відразу ж після прокатки між двома металевими валками пропускають через ванну, наповнену розплавленим металом. Поверхня скла стає в результаті цієї процедури ідеально гладкою. Після відпалу скло направляється на шліфування і полірування, що здійснюється безперервним способом на спеціальному конвеєрі.

Повністю відполіроване дзеркальне скло розрізається за допомогою алмазних або сталевих роликів. На цьому етапі виробництва скло перевіряється на наявність різних дефектів (наприклад, бульбашки, мошка, свиль). Товщина готового скла, яке використовується для виробництва дзеркал, може становити від 2 до 6 мм з інтервалом в 1 мм.

Яка технологія виготовлення дзеркала?

Процес виготовлення дзеркал передбачає п'ять основних етапів: розкрій і різання листового скла, фацетіровка (обробка країв), очищення, металізація і оформлення дзеркала в оправу.

У виробництві дзеркал використовується спосіб сріблення, який полягає в процесі відновлення металевого срібла за допомогою спеціальних відновників. Процедуру сріблення можна виконувати двома методами - сріблення «обличчям догори» для великих поверхонь або сріблення з приміщенням скла в розчин.

Фірма приділяє велику увагу контролю на кожному етапі виробництва та обробки дзеркал, а це дозволяє виводити свою продукцію на європейський рівень.

Компанія ООО "Леал-Гласс" здійснює виготовлення різноманітних дзеркал: дзеркала для шаф купе, дзеркала для ванних кімнат, дзеркала для віталень і залів, дзеркала для салонів краси, дзеркал для оформлення інтер'єру та інші. Замовити дзеркало можна будь-яких розмірів та форм (криволінійні дзеркала, прямолінійні дзеркала). Крім того, дзеркало може бути матованим, з нанесенням кольорових малюнків, безбарвне, кольорове, з фацетом і без.

У нас красиві, різноманітні, а головне - безпечні дзеркала. Продукція виробництва ООО "Леал-Гласс" відповідає найвищим стандартам надійності та якості. Все це завдяки використанню сучасного виробничого обладнання, новітніх матеріалів, а також завдяки майстерності кваліфікованих фахівців.

Якщо купувати дзеркала оптом, то тільки у виробника «ЛЕАЛ-ГЛАСС»!