Пластикові вікна ПВХ - погляд у світле майбутнє!

Ще більше сотні років тому американський хімік Регнальд навіть не підозрювава, що його синтезована речовина у майбутньому стане справжнім проривом! Так, саме він заклав початок виробництва пластикових вікон ПВХ, які сьогодні встановлюють майже скрізь.

Йшов час і разом з ним удосконалювався процес виробництво таких конструкцій. Уже сьогодні ми можемо зустріти на ринку пластикові вікна, поліпшені в якості та екологічності. У порівнянні зі своїми предками, вікна ПВХ вже не мають шкідливих для здоров'я людини добавок і важких металів. Тепер при виготовленні в профіль додаються тільки безпечні метали. Саме тому їхня першість з кожним роком набирає нових обертів.

Хто в Україні виготовляє сучасні, надійні та високоякісні пластикові вікна ПВХ?

Занурившись в історію далі хочемо познайомити вас із вітчизняним виробником пластикових вікон, який гідно тримає високу планку лідерів у виробництві світлопрозорих конструкцій з ПВХ в Україні. Отож, до вашої уваги компанія ТОВ "Леал-Гласс", що працює в даній сфері діяльності вже понад 20 років. А в листопаді 2006 року компанією було запущено в експлуатацію потужну автоматичну лінію по виробництву склопакетів (9000 м2 на місяць) без використання кутових з'єднувачів.

Щороку компанія виготовляє та продає пластикові вікна як приватним особам, так і великим будівельним організаціям. А також налагоджує плідну співпрацю із іноземними країнами (Іран, Польща, Туреччина, КНР та інші).

На виробничому підприємстві працюють тільки кращі – фахівці, які проходять постійне навчання та знайомі з усіма тонкощами виготовлення і монтажу склопакетів.

В асортименті підприємства ТОВ "Леал-Гласс" пластикові вікна, що відрізняються реально хорошою якістю. Крім того, налагоджене виробництво складних склопакетів з використанням енергозберігаючого, куленепробивного і броньованого скла.

Також компанія має можливість виготовляти вікна ПВХ не тільки стандартних конфігурацій, а й так званих складних (нестандартних), а саме арочних, трикутних, трапецієвидних форм, вхідні групи і офісні перегородки.

Запорукою якості виробів є 10-ти річна гарантія та сертифікація всіх металопластикових конструкцій.

Замовляти металопластикові вікна у ТОВ "Леал-Гласс" досить зручно! Адже висока продуктивність і швидкодія працівників фірми дозволяє виконати замовлення протягом одного або двох днів, а ціни завжди дивують своєю доступністю.

З питань оптових замовлень пластикових вікон ПВХ звертайтесь за номерами телефонів, що на сайті: http://prombyd.ub.ua.