Дзеркало вологостійке або Все найкраще для вашої ванної кімнати

Дзеркало вологостійке - це прекрасний вибір для тих, які не можуть собі уявити ванну кімнату без дзеркала. Так склалося, що дзеркала стали невід'ємними атрибутами в дизайні дому, а особливою популярністю вони користуються у місцях гігієни. Однак чи будь-яке дзеркало можна повісити у ванній кімнаті?

Якщо ви вирішили придбати дзеркало для ванни, тоді вам не завадить ретельно перевірити його якість та матеріал, з якого воно виготовлене. Крім цього, пам'ятайте, що, як правило, ідеальним місцем для дзеркала у ванній є стіна над умивальником, хоча при бажанні можна поєднати фрагменти дзеркала з плиткою по периметру ванної кімнати або повісити кілька дзеркал.

Однак небезпекою №1 для дзеркала у ванній кімнаті є підвищений рівень вологості, який може негативно вплинути на нього. Якщо ваше дзеркало не було виконане із хороших, високоякісних полімерних матеріалів для покриття, тоді дуже скоро на дзеркальній поверхні почнуть з'являтися непривабливі темні цятки, а згодом - і цілі плями. Незважаючи на те, що всі дзеркала виготовляють за однаковою технологією, покриття зі зворотнього боку все ж різняться між собою залежно від призначення дзеркал.

Так, звичайні дзеркала, призначені для розміщення у кімнатах, мають просте покриття, і через це доступні за ціною кожному. А от дзеркала для ванної кімнати виготовляють із застосуванням спеціального вологостійкого покриття, яке дозволяє експлуатувати дзеркало в умовах підвищеної вологості, де також можливі часті перепади температур. Заднє покриття такого дзеркала буває багатошаровим і виготовляється на основі полімерної смоли, яка перешкоджає проникненню води і відшаруванню амальгами. Щоправда, дзеркало вологостійке значно дорожче від звичайного дзеркала.

Крім цього, не слід плутати дзеркало вологостійке і водостійке. Водостійких дзеркал насправді не існує, а вода, яка регулярно потраплятиме на дзеркало, дуже швидко змусить вас подбати про заміну старих дзеркал на нові, а тому в жодному разі не рекомендується занурювати дзеркала безпосередньо у воду.

Не завадить знати, що, розміщаючи у ванній кімнаті дзеркало в рамі, ліпше обрати дзеркало вологостійке з фацетом, тобто зі скошеною бічною гранню. Окрім того, що таке дзеркало має акуратне кріплення, воно ще й виглядатиме більш елегантно і дозволить вам візуально збільшити площу вашої ванної кімнати.

Якщо ви уважно прочитали наші поради і вже готові купити дзеркало вологостійке, однак не знате, де краще це зробити, зверніться в компанію "ЛЕАЛ-ГЛАСС", адже вона - єдина в Україні надає послугу з виробництва дзеркал високої якості на сучасному німецькому обладнанні. Лише у нас вас приємно здивує висока якість товару та гнучка цінова політика, яка вигідно відрізняє наші ціни від цін конкурентів, дозволяючи зацікавити як великого, середнього, так і дрібного користувача.