Скляні перегородки для дому поділять ваш простір, не створюючи перешкод для світла

Скляні перегородки для дому останнім часом все більше входять в інтер'єр сучасної оселі. А все тому, що вони мають ряд переваг у порівнянні зі звичайними перегородками. Саме скляні перегородки для дому здатні забезпечити вам гармонійне поєднання класики та сучасності, простоти і витонченості, елегантності та фантазії. Тому якщо ви вирішили прикрасити інтер'єр житлового будинку, квартири чи офісу, не зволікайте! Починайте творити вже зараз!

Розділивши велику кімнату на кілька менших зон скляними перегородками, ви в жодному разі не послаблюєте почуття єдності родини. Вузький довгий і темний коридор, розділений скляною перегородкою, створює відчуття четвертого виміру та візуально розширює простір. Відокремивши скляною перегородкою передпокій від кімнати в однокімнатній квартирі, можна позбутися відчуття обмеженого простору та надати квартирі певної загадковості.

Отже, скляні перегородки для дому здатні виконувати не лише практичні, але й декоративні функції. За міцність таких перегородок можна не хвилюватися, адже для їх виготовлення використовують скло, позбавлене недоліків звичайного скла. Воно проходить спеціальну термічну обробку, отримуючи хорошу міцність та безпеку в побуті.

Основні переваги скляних перегородок для дому:

- для їх використання не треба мати спеціальних дозволів;

- монтаж цих перегородок не вимагає капітальних будівельних «мокрих» і «брудних» робіт і здійснюється відносно оперативно;

- скляні перегородки для дому добре миються і володіють хорошими звукоізоляційними властивостями;

- розширюють можливості інтер'єру;

- володіють хорошими експлуатаційними властивостями;

- не створюють перешкод для проникнення світла.

Скляні перегородки для дому можна встановлювати як із маятниковими, так і з розсувними дверима. Вони можуть складатися з цілісних скляних плит від підлоги до стелі і з'єднуватися за допомогою силіконових швів або ж складатися зі скляних листів, поєднаних між собою алюмінієвим профілем. Товщина скла у таких перегородках може становити 8, 10 чи 12 мм. Розсувний механізм перегородок дозволяє заощадити дорогоцінне місце у квартирі чи домі. Крім цього, якісна сучасна фурнітура зробить ваші скляні перегородки для дому практично безшумними.

Ви можете обрати для своєї оселі як прозорі, так і матові перегородки, щоб приховати частину інтер'єру. А якщо скляні поверхні матувати не повністю, то можна отримати оригінальні візуальні ефекти.

Ви також давно мрієте встановити скляні перегородки для дому? Нема проблем! У компанії "ЛЕАЛ-ГЛАСС" чекають саме на вас! Тут ви знайдете товар виключно високої якості за помірну ціну, а наші спеціалісти охоче допоможуть вам не розгубитися серед широкого асортименту і обрати саме те, що створить комфорт і затишок у вашій оселі!