Скло для меблів. Обираємо якісне!

Як не дивно, але запорукою успішного продажу меблів сьогодні є не що інше, як скло для меблів, яке є справжньою родзинкою в готових виробах. Саме тому все більше виробників меблів організовують власні цехи з обробки скла на своєму виробництві. Однак скло - річ делікатна, а тому обробку скла варто довіряти лише професіоналам із досвідом роботи.

Нині споживачами скла для меблів передусім є виробники корпусних і кухонних меблів, стільниць, стінових панелей, шаф-купе. Сучасні меблі виготовляють з елементами декорованого скла, аби вразити споживача оригінальністю. Декорування скла здійснюють індивідуально або ж масово.

До індивідуального декорування скла відносять всі види вітражів, а до масового - піскоструминну обробку, шовкографію, цифровий друк та різні види фарбування скла.

Саме досконалість сучасних технологій дала змогу зробити скло одним із головних матеріалів для виготовлення меблів. А здатність скла відображати та заломлювати світло робить його унікальним декоративним матеріалом, ефективність якого безпосередньо залежить від застосованих в інтер'єрі джерел світла.

Дивно, але факт, що навіть звичне нам прозоре скло здатне неабияк оживити меблевий фасад, виставляючи у вигідному світлі презентабельні предмети побуту. А що вже говорити про вітражі, які стають самостійними декоративними елементами, що продовжують реалізовані в меблях риси того чи іншого стилю.

Сьогодні скло для меблів використовується під час виготовлення:

- полиць, журнальних столиків, обідніх столів;
- барних стійок, кухонних стільниць;
- різноманітних шаф, підставок, етажерок;
- тумб, комодів;
- крісел;
- стійок для апаратури.

Для виготовлення меблів використовують скло товщиною не менше 8 мм. При цьому вибір товщини скла залежить від функціонального призначення майбутнього виробу.

 

Обираючи скло для меблів, варто передусім звернути увагу на якість його обробки, яка залежить від використовуваного обладнання. Невеликі майстерні не витрачаються на хороше устаткування, що істотно знижує якість скла, яке вони пропонують. І лише серйозні виробники скла можуть дозволити собі технологічні лінії для холодної обробки скла і дзеркал. Що обирати - вирішувати вам, але пам'ятайте, що лише використання якісного і професійно обробленого скла - це одна з умов виробництва якісних меблів.

Бажаєте придбати дійсно високоякісне скло для меблів? Зверніться у «Леал-Гласс». Ми працюємо на високотехнологічному німецькому обладнанні та готові стати вашими надійними помічниками, які додадуть яскравих елементів вашим неповторним меблям.