Лакобель в інтер’єрі – це стильно та практично!

З'явившись на ринку, лакобель швидко завоював популярність, адже цей матеріал не тільки має привабливий естетичний вигляд та гармонійно доповнює різні інтер'єрні стилі, а й характеризується високими якісними показниками та привабливою ціною.

Лакобель – це матове скло, на яке за допомогою професійного обладнання наносяться лакофарбові матеріали, також додатково може бути використана плівка, що додає матеріалу міцності та безпеки у разі пошкодження скла. Таким чином часто виготовляють автомобільне скло, що гарантує безпеку при ударі, адже осколки залишаються на плівці.

Найчастіше використовують лакобельне скло при виготовленні меблів: шаф-купе, полиць, стільниць, душових перегородок.Таке інтер'єрне рішення вдало доповнює як житлові приміщення, так і офіси, магазини, кафе. Встановлення у кімнаті перегородок з лакобелю дозволяє органічно розділити простір без втрати природнього освітлення.

Переваги лакобелю.

При оформленні приміщень естетична сторона використовуваних матеріалів грає далеко не останню роль. Лакобель в цьому питанні має ряд переваг, адже колірна гама, варіації малюнків на склі обмежуються тільки фантазією дизайнерів чи клієнтів, якщо матеріал виготовляється на замовлення. При цьому використання скла досить гармонійно виглядає поруч із натуральними та синтетичними матеріалами.

Глянцева поверхня скла часто стає головним акцентом в інтер'єрі, особливо коли вироби з лакобелю мають яскраві, соковиті відтінки або ж оригінальні малюнки. Відблиск матеріалу дозволяє візуально розширити простір.

Не менш важливим параметром при виборі матеріалів є їх довговічність та експлуатаційні характеристики. Скло відзначається міцністю та збереженням своїх естетичних та якісних показників протягом довгих років. Тому виготовлення стільниць, кухонних фартухів із лакобельного скла має ряд переваг у порівнянні з, наприклад, ДСП.

При цьому, в плані догляду матеріал не вимогливий, адже не боїться подряпин. Лакобель не вицвітає на сонці, йому не страшні волога та бруд. Високий рівень вологостійкості та термостійкості робить його оптимальним варіантом для оформлення ванних кімнат та кухонь. Достатньо протерти поверхню ганчіркою з миючими засобами для скла і глянець наповнить кімнату свіжістю та додатковим світлом.

Останній, та не за важливістю показник – це вартість. Ціна лакобелю робить його доступним для покупців із середнім рівнем достатку.

Матеріал простий у монтажі та дозволяє втілювати найрізноманітніші дизайнерські рішення.

Дізнайтесь більше про переваги використання лакобелю у спеціалістів компанії «Леал-Гласс». Отримайте кваліфіковані консультації та замовляйте якісні матеріали за привабливими цінами оптом.

Звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті.