Дзеркало на замовлення – яскравий акцент в інтер’єрі

Дзеркало на замовлення, виконане за індивідуальним зразком – це стильно та оригінально, такий атрибут здатен перетворити банальне оформлення інтер'єру та надати приміщенню цікавих акцентів.

Окрім свого головного функціонального призначення, дзеркало також є сучасним аксесуаром, адже варіацій його виконання існує безліч. Це можуть бути невеликі настінні декорації чи габаритні перегородки, двері шафи-купе.

Звичайно, не є проблемою придбати дзеркало в магазині, проте такий предмет буде стандартним та шаблонним. Якщо Ви любите оригінальні речі, то виготовлення дзеркал на замовлення – оптимальний варіант.

Способів обробки та використання даного матеріалу достатньо аби втілити в життя найкреативніші ідеї.

Індивідуальне виконання дзеркал найчастіше стосується форми, проте не менше значення має мистецьке оформлення виробу. Сучасне обладнання та вмілі руки майстрів можуть перетворити простий матеріал на справжній витвір мистецтва!

За вибором замовника для виготовлення індивідуального дзеркала можуть бути використані пласти дзеркала різної товщини, міцності, колірної гами.

Дзеркало на замовлення стане гармонійним доповненням домашнього інтер'єру, офісного приміщення, громадських закладів. Часто дзеркала використовуються при оформленні приміщень нестандартної форми для розширення простору та додаткового освітлення.

Дзеркала можна використовувати для оформлення стін, перегородок, дверей і, навіть, стелі.

Декорування дзеркал.

При роботі із дзеркалами сьогодні використовується цілий ряд технік, що дозволяє створювати оригінальні композиції та елементи декору.

Отримати матову поверхню дозволяє техніка піскоструменя, що полягає у обробці поверхні струменем піску під високим тиском. В результаті можна отримати цільну матову поверхню або матовий візерунок.

Художнє тралення полягає у нанесенні на поверхню дзеркала малюнка за допомогою хімічних речовин. Такий спосіб роботи дозволяє отримати оригінальний малюнок. При роботі використовуються тільки нетоксичні речовини!

Користується популярністю вітражний стиль декорування. Для виготовлення вітражу існує кілька технік роботи, що дозволяють отримати бажаний результат при конкретному замовленні.

Найновіший спосіб обробки дзеркала – нанесення фотодруку. Такий спосіб дозволяє перенести будь-який малюнок на дзеркальну поверхню. Малюнок, нанесений у якісній майстерні, зберігатиме свій привабливий вигляд протягом довгих років, а плівка не втратить яскравості під впливом сонячних променів чи миючих засобів.

Можливе також гравіювання дзеркал, така послуга є найбільш затратною в плані часу та фінансів, проте результат роботи того вартий. Дзеркало з гравіюванням поєднує в собі стиль та розкіш.

Де замовити індивідуальне виготовлення дзеркал?

Якщо Вас цікавить дзеркало на замовлення, тоді звертайтесь до майстрів компанії "ЛЕАЛ-ГЛАСС". В руках професіоналів звичайне дзеркало перетворюється на дизайнерський декор. Широкий спектр послуг, швидкі терміни виконання та привабливі ціни не залишать Вас байдужими.

Дивіться каталог робіт та умови замовлення на сайті.