Армоване скло: безпека та естетика

Застосування армованого скла буває досить різне. Його широко використовують для засклення дверей, дахів, балконів, теплиць, ліфтів. Крім того воно надзвичайно ефективне у виробничих та складських приміщеннях. А ще на ліхтарях та різноманітних перегородках. Одним словом сфера застосування надзвичайно широка. Армоване скло купити можна на нашому сайт. Але спочатку давайте розглянемо, чому ж воно таке популярне?

Варто зазначити, що цей вид скла доволі часто використовують у дитячих садках і школах. І ось чому: при ударі воно може розбитися на величезну кількість осколків, але плюсом є те, що скло не посиплеться. Це завдяки дротяній сітці, яка знаходиться всередині. Відтак поранитися об таке скло майже неможливо. А це немало важливо у закладах, де багато жвавих дітей.

Також саме армоване скло нерідко ставлять у вигляді протипожежної перегородки. Адже навіть тріснувши воно не пропускатиме дим та вогонь. Тому цей вид скла набув великої популярності для складів, де зберігаються вогненебезпечні матеріали. Пожежники іноді навіть вимагають обов'язкового його встановлення в певних приміщеннях.

Ще варто відзначити, що через неможливість утворення наскрізної дірки, ним часто склять балкони та лоджії. Тож рівень безпеки на них вищий, ніж при встановлені звичайного скла. А дехто через це вставлює і віконні склопакети на перших поверхах з армованого скла. Оскільки це кращий захист і від грабіжників.

Існує армоване скло для міжкімнатних дверей. Це теж дуже зручно. Адже якщо є маленька дитина або ж двері відчиняються так, що б'ються в стінку, то такий варіант надзвичайно вдалий. До того ж узорчасте скло дуже гарно виглядає і стає повноправним елементом декору в квартирі чи будинку.

Доволі часто армоване скло використовують як скляні перегородки для дому. Тобто за допомогою них розділяють кімнати, коридори чи роблять ніші. Тож аби не ставити примітивну звичайну стінку з гіпсокартону, цегли чи дерева, встановлюють скляну перегородку. Це дуже цікаво і естетично. Але варто зазначити, що аби скло виглядало гармонійно та було ефективним при пожежі, його треба правильно вмонтувати.

Не варто забувати і про якість продукції. Усе ж при виборі потрібно дивитисяб аби не було жодних дефектів, а особливо бульбашок. Адже таке скло може швидко розбитися і прослужити не тривалий час.

Купити скло армоване оптом можна в нашому інтернет-магазині. Для цього потрібно лише вибрати той товар, який Вас зацікавив. Один клік мишкою або телефонний дзвінок - і ми доставимо обрану продукцію за вказаною адресою.