Купити листове скло та інші різновиди найкраще у Леал-Гласс!

Загальновідомим є той факт, що скло є одним із найбільш використовуваних матеріалів у будівництві. Елементами, з яких складається скло, є кварцевий пісок - близько 75 %, сода - 17 %, вапняк та доломіт - 5-8%. Крім основних компонентів, досить часто використовують різного роду добавки, мета таких дій - змінити колір, візерунок або надати склу інших властивостей. Існує величезне різноманіття видів скла, що дозволяє використовувати його у різних галузях. Зокрема, виділяють такі основні види скла:

- листове, яке найбільш часто використовують під час виробництва міжкімнатних скляних дверей, дверей шафи-купе тощо. Серед листового скла виділяють 8 різновидів, товщина яких становить від 2 до 19 мм;

- загартоване скло - це скло, оброблене у спеціальному температурному режимі, що надає йому кращих якостей, зокрема, міцності та безпечності. Таке скло найбільш часто використовують для скляних будівельних конструкцій, таких як вітрини у магазинах, перегородки у офісі, балкони та лоджії;

- армоване скло - це скло, усередині якого розміщена металева сітка. Основна сфера його застосування - це ліхтарі та балкони, це скло є відмінним захисником при пожежі, оскільки перешкоджає розповсюдженню диму. Таке скло не є дуже міцним, оскільки армування знижує його міцність, проте основною перевагою є те, що воно не нашкодить вам, навіть якщо розіб'ється;

- візерункове скло - найбільш часто використовується для декорування дизайну. Вироби із цього скла є надзвичайно стійкими до зовнішніх впливів та мають тривалий термін використання. В процесі створення його витягують зі спеціальної печі, з використанням спеціальних валів створюють різноманітні узори, а тоді вже ріжуть на окремі листи, які ще можуть пофарбувати або залишити прозорими. Обрати і замовити якісне візерункове скло можна у нашому каталозі, адже "Леал-Гласс" пропонує багато різновидів такого матеріалу.

Основними перевагами нашої компанії є те, що ми вимогливі до себе та до наших постачальників, усі наші партнери працюють з нами на взаємовигідних умовах, ми завжди відкрито надаємо усю необхідну інформацію для наших клієнтів, тому що зацікавлені у тривалому співробітництві.

Наші ціни приємно вас здивують. У нас є що запропонувати як великим будівельним концернам, так і звичайній людині, яка замовляє скло для побутових потреб. 

Усі наші вироби відповідають встановленим вимогам, оскільки ми використовуємо тільки якісні матеріали, які нам постачають з Польщі, Туреччини, Ірану, а всі наші спеціалісти мають високі кваліфікаційні навики, які можуть бути застосовані для найскладніших завдань. У нас наявні всі необхідні ліцензії щодо виконання таких робіт.

Скло віконне купити та інші різновиди ви можете у нашій компанії. Ми пропонуємо тільки найякісніші товари, які виготовлені з дотриманням встановлених стандартів якості. Використовуємо лише сучасне німецьке та австрійське обладнання фірм LENHARDT та LISEC. Працюємо по всій Україні. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на ваші замовлення.