Вологостійке дзеркало для ванної кімнати: секрети вибору

Уявити собі ванну кімнату без дзеркала неможливо. Це вже давно не просто індикатор того, як ми виглядаємо, а й особливість інтер'єру. Ванна кімната - місце підвищеної вологості і постійних перепадів температур. Пам'ятайте, що відображуючий шар гарного дзеркала матиме срібне покриття. Воно відмінно захищає від вологи, славиться довговічністю і якістю, має хорошу здатність відображати зображення.

У вологостійкого дзеркала існує лише один мінус - це його висока вартість. Дешевшими будуть зразки з алюмінієвою амальгамою, але експлуатаційні характеристики цього металу гірші. А найдорожчі – з амальгамою на основі нікелю, хрому та золота. Але такі дзеркала будуть служити вам практично цілу вічність, тому вибір очевидний.

Також при виборі вологостійкого дзеркала слід звернути увагу на раму, вона має бути виготовлена з МДФ, натурального дерева, нержавіючих металів чи пластику. Важливо звернути увагу й на міцність та стійкість до перепаду температур. Для основи такого дзеркала краще підійде силікатне або органічне скло.

Силікатне скло славиться своїми світловідбиваючими властивостями, хоча воно і досить крихке. Вихід із ситуації - основа із загартованого удароміцного скла.

Оргскло - це полімер або дзеркальний пластик. Його дзеркальність після покриття амальгамою становить 98 %. Міцність тут відмінна - в шість разів більша, ніж у звичайного скла. Мінус - здатність до появи подряпин, які важко усунути.

Отож ми дізналися про основні нюанси вибору надійного вологостійкого дзеркала. Тепер виникає питання: де придбати таке дзеркало? Адже хочеться звернутися до надійного виробника.

Таким є ТОВ «Леал Гласс». У нас ви можете купити вологостійке дзеркало за доступними цінами. Виробництво проходить з використанням хімії від європейських виробників. В асортименті представлені наступні товари: дзеркало вологостійке, скло фарбоване (чорне, біле та ін.), скло армоване, візерункове скло (прокатний візерунок) та інші.

Придбавши нашу продукцію, ви отримаєте професійно укомплектовані та акуратно доставлені до місця призначення вологостійкі дзеркала, високу якість товарів, доставку по Україні у будь-який населений пункт. Наша фірма профільно займається великою торгівлею склом з прямими поставками з Ірану, Польщі, Туреччини, КНР. Для виробництва склопакетів використовується сучасне австрійське й німецьке обладнання фірм LISEC і LENHARDT, що саме по собі говорить про якість виробу, що випускається.

Тому не зволікайте, а замовляйте вологостійке дзеркало, яке стане окрасою вашої ванної кімнати, прямо зараз. Детальніша інформація та контактні дані розміщені у нас на сайті.