Купити матове скло з малюнком недорого: унікальна пропозиція від Леал Гласс

Хочете замовити двері в кімнату зі склом, але не знаєте, яке скло буде надійним? Матове скло для дверей надасть вам необмежені можливості для реалізації будь-якого дизайнерського рішення. За його допомогою можна оформити різні об'єкти, починаючи з облаштування будинку і закінчуючи офісними будівлями. Клієнти можуть вибрати будь-яку товщину матеріалу та його розмір (в залежності від призначення конструкції). Виходячи з переваг споживача, можна вибрати різну обробку скла. Сьогодні матове скло у міжкімнатних дверях не має ніяких обмежень, воно буває різної форми, з різними візерунками, які тільки забажаєте.

Як же здійснюється сам процес обробки матового скла та які методи для цього використовуються? Дізнаємося далі. Отож для виготовлення матового скла найчастіше використовують наступні методи:

• піскоструминний метод - полягає у зміні структури заготовки та відбувається під впливом сильного повітряного струменя з частинками піску. Від тривалості обробки і рівня тиску залежить ступінь матування. Такий виріб не перешкоджає проникненню світла, але при цьому зовні абсолютно не проглядається;

• кислотний метод - при такому методі скло обробляється плавиковою кислотою, яка надає матовий ефект. Полотно трохи шорстке, але приємне на дотик. В експлуатації зручне і практичне, оскільки на поверхні не залишаються сліди пальців, а для догляду досить стандартного мийного засобу;

• тонування - наносять двома способами. Перший - з використанням спеціальної тонуючої плівки, яка надає необхідні якості. Другий - за допомогою флоат-технології.

Дізнавшись про основні методи, за допомогою яких безпосередньо виготовляють матове скло, вам, мабуть, стало цікаво, де ж можна придбати матове скло з малюнком недорого. У вирішенні цього питання вам допоможе ТОВ «Леал Гласс». Компанія працює на українському ринку вже більше 20 років і пройшла шлях від фірми з продажу скла до сучасного виробництва. На сьогодні у нас наявний власний склад скла, спеціально обладнаний транспорт, а також парк сучасного виробничого обладнання, який дозволяє пропонувати клієнтам цілий комплекс продуктів і послуг високої якості. Для виробництва склопакетів ми використовуємо сучасне австрійське й німецьке обладнання фірм LISEC і LENHARDT, що саме по собі говорить про якість виробу, що випускається.

В асортименті нашого магазину ви знайдете візерункове матове скло з малюнком «Шале», яке допоможе створити неповторний дизайн вашої кімнати. Таке скло створює об'єм, при цьому ховає все зайве. Декоративний візерунок ми наносимо методом хімтравлення, використовуючи матеріали виключно європейських виробників. У нас наявне скло у двох кольорах - бронзовий і безбарвний. Розмір листа - 2250х1605 мм. Також ви можете замовити: дзеркало сатин, бронза, з малюнком, прямокутне або квадратне.

Ми впевнені, що наше матове скло з візерунком вас точно зацікавило. Ви можете купити матове скло з малюнком недорого у нас, варто лише оформити замовлення у кошику або звернутися по допомогу за номером, вказаним на сайті.

Сподіваємось на нашу довготривалу співпрацю!